• Prázdniny

• Každý z nás je iný, ale cieľ sme mali všetci spoločný – prežiť školský rok čo najúspešnejšie, s dobrými známkami, dosiahnuť prvenstvá na súťažiach, získať nové vedomosti, nájsť si nových kamarátov a zažiť mnoho zážitkov. Namáhavá práca bola na koniec odmenená úspechom. Poďakovanie patrí všetkým pedagogickým a nepedagogickým pracovníkom, rodičom i žiakom.

Tak krásne leto a dávajte na seba pozor!

• Imatrikulácia

• Stalo sa už tradíciou na našej škole, že pred koncom školského roka nám žiaci 1.ročníka predvedú, čo sa za celý školský rok naučili. Srdečne ďakujeme všetkým sponzorom za darčeky Obec - Starý Tekov Obec - Nový Tekov Viessmann Cloetta rovnako ďakujeme rodičom za milé pohostenie... DOKÁZALI SME TO!

• Školsky výlet šiestakov na Pustý hrad

• Žiaci 6. ročníka sa vrámci svojho koncoročného výletu vybrali na turistiku do Zvolena. Cieľom ich cesty bol Pustý hrad. Pod vedením triednej pani učiteľky Ivany Kubíkovej, pani asistentky Katky Gápelovej a Evy Trnkusovej vystúpili na hrad, kde sa im naskytli krásne výhľady na mesto. Po turistike sa výletníci vrátili do mesta, kde si dopriali krátky oddych v nákupnom centre. Neskôr sa presunuli na vlakovú stanicu, nastúpili na vlak a zdraví sa vratili domov.